Serduszko z Matką Boską ażurowe 3D Pamiątka złoto próba 585
1 w magazynie
Szczegóły produktu
| Waga | 1 g |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 20 × 8 mm |
| Rodzaj | Medalik |
| Kruszec | Złoto żółte |
| Próba | 585 (14 karatów) |
| Waga (opis) | 2,47 (+/-0,10)gram |
| Wymiary (w cm) | Szerokość 25mm, długość całkowita 39mm / 33mm długość medalika |
| Wymiary zawieszki / kółeczka | 3 x 6mm |
Złoty medalion w kształcie serca – wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus ukryty w przepięknie wypolerowanym ozdobnym ażurowym przestrzennym 3D sercu. Złoty medalik stanowi przepiękną ozdobę o symbolice religijnej.
Medalik jest wykonany z najwyższą starannością ze złota wysokiej próby 585 w delikatnym żółtym kolorze. Serduszko jest starannie wypolerowane przez co pięknie lśni i odbija światło. Pasuje do większości łańcuszków z naszej oferty.
Złoty medalik stanowi doskonały prezent na każdą okazję, pamiątkę Chrztu św., Pierwszej Komunii Św. Bierzmowania, jubileuszu czy też rocznicy ślubu.
Oferowany przez firmę KingGold medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem, pochodzącym z legalnej i oficjalnej dystrybucji.
Polecamy aby połączyć zawieszkę ze złotym łańcuszkiem Spiga lub Merino z kolekcji KingGold.
Nasza biżuteria pakowana jest w eleganckie pudełeczko. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Opis
Złoty medalion w kształcie serca – wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus ukryty w przepięknie wypolerowanym ozdobnym ażurowym przestrzennym 3D sercu. Złoty medalik stanowi przepiękną ozdobę o symbolice religijnej.
Medalik jest wykonany z najwyższą starannością ze złota wysokiej próby 585 w delikatnym żółtym kolorze. Serduszko jest starannie wypolerowane przez co pięknie lśni i odbija światło. Pasuje do większości łańcuszków z naszej oferty.
Złoty medalik stanowi doskonały prezent na każdą okazję, pamiątkę Chrztu św., Pierwszej Komunii Św. Bierzmowania, jubileuszu czy też rocznicy ślubu.
Oferowany przez firmę KingGold medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem, pochodzącym z legalnej i oficjalnej dystrybucji.
Polecamy aby połączyć zawieszkę ze złotym łańcuszkiem Spiga lub Merino z kolekcji KingGold.
Nasza biżuteria pakowana jest w eleganckie pudełeczko. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Podobne produkty
Podobne produkty
1,134.00zł
730.00zł
275.00zł
730.00zł







