Złote Kolczyki Półkule Grawerowane sztyft S złoto 585 0,7g
3 w magazynie
Szczegóły produktu
| Waga | 1 g |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 20 × 8 mm |
| Rodzaj | Kolczyki – Sztyft |
| Kruszec | Złoto żółte |
| Próba | 585 (14 karatów) |
| Waga (opis) | 0,70 (+/-0,10)gram |
| Wymiary (w cm) | Średnica 4,5mm |
| Kamień | Brak |
| ProcentPrzeceny | 15% |
| Waga (g) | 0,70 |
| Wymiary | Średnica 4,5mm |
| Procent Przeceny | 15% |
Złote kolczyki Półkule Grawerowane posiadają zapięcia na sztyft.
Piękny wzór zamknięty w prostej i ciekawej formie, nadaje elegancji i pasuje do każdej kreacji dziennej jak i wieczorowej.
Oferowane przez firmę KingGold kolczyki są fabrycznie nowym produktem.
Kolczyki wykonane są z najwyższej jakości złota próby 585 (14K).
Nasza biżuteria pakowana jest w eleganckie pudełeczko. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Opis
Złote kolczyki Półkule Grawerowane posiadają zapięcia na sztyft.
Piękny wzór zamknięty w prostej i ciekawej formie, nadaje elegancji i pasuje do każdej kreacji dziennej jak i wieczorowej.
Oferowane przez firmę KingGold kolczyki są fabrycznie nowym produktem.
Kolczyki wykonane są z najwyższej jakości złota próby 585 (14K).
Nasza biżuteria pakowana jest w eleganckie pudełeczko. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Podobne produkty
Podobne produkty
730.00zł
596.00zł
379.00zł
189.00zł








