Złoty medalik pasja Jezusa Chrystusa Pamiątka 5,9g złoto 585
Brak w magazynie
Szczegóły produktu
| Waga | 1 g |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 20 × 8 mm |
| Rodzaj | Medalik |
| Kruszec | Złoto żółte |
| Próba | 585 (14 karatów) |
| Waga (opis) | 5,94 (+/-0,10)gram |
| Wymiary (w cm) | Szerokość 21mm, długość całkowita 30mm ( sam medalik 23mm ) |
| Wymiary zawieszki / kółeczka | 4 x 5mm |
| Kamienie | Cyrkonie czarne barwione |
| Grubość | 6,45mm |
| ProcentPrzeceny | 15% |
| Waga (g) | 5,94 |
| Wymiary | Szerokość 21mm, długość całkowita 30mm ( sam medalik 23mm ) |
| Procent Przeceny | 15% |
Złoty medalik przedstawiający pasję-mękę Jezusa Chrystusa.
Medalik – pasja Jezusa Chrystusa jest wykonany z żółtego złota wysokiej próby 585 dodatkowo jest wysadzany czarnymi barwionymi cyrkoniami. Jako podarunek jest przekazaniem uczuć i wartości religijnych.
Oferowany przez KingGold złoty medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem.
Nasza złota biżuteria pakowana jest eleganckie prezentowe opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Opis
Złoty medalik przedstawiający pasję-mękę Jezusa Chrystusa.
Medalik – pasja Jezusa Chrystusa jest wykonany z żółtego złota wysokiej próby 585 dodatkowo jest wysadzany czarnymi barwionymi cyrkoniami. Jako podarunek jest przekazaniem uczuć i wartości religijnych.
Oferowany przez KingGold złoty medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem.
Nasza złota biżuteria pakowana jest eleganckie prezentowe opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Podobne produkty
Podobne produkty
6,504.00zł
1,892.00zł
1,711.00zł
275.00zł








