Złoty medalik Matka Boża Ażurowa z Cyrkoniami Pamiątka złoto pr.585
1 w magazynie
Szczegóły produktu
| Waga | 1 g |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 20 × 8 mm |
| Rodzaj | Medalik |
| Kruszec | Złoto żółte |
| Próba | 585 (14 karatów) |
| Waga (opis) | 5,35 (+/-0,10)gram |
| Wymiary (w cm) | Szerokość 25mm, długość całkowita 35mm ( sam medalik 27mm ) |
| Wymiary zawieszki / kółeczka | 4,5 x 5,5mm |
| Kamienie | Cyrkonie |
| Grubość | 5,8mm |
| GRATIS | Specjalna ściereczka do polerowania i pielęgnacji złota. |
| ProcentPrzeceny | 15% |
| Waga (g) | 5,35 |
| Wymiary | Szerokość 25mm, długość całkowita 35mm ( sam medalik 27mm ) |
| Procent Przeceny | 15% |
Złoty medalik przedstawiający Matkę Boskiej Opatrzności – Matkę Bożą z dzieciątkiem Jezus.
Medalik – Matka Boskiej Opatrzności jest wykonany z żółtego złota wysokiej próby 585 dodatkowo jest wysadzany cyrkoniami. Medalik wykonany jest bardzo misternie w formie przestrzennej konstrukcji. Wizerunek Matki Bożej z dzieciątkiem Jezus wykonany jest z matowanego złota, natomiast zewnętrzny wieniec z elementami ażurowymi jest wypolerowany na połysk. Jako podarunek jest przekazaniem uczuć i wartości religijnych.
Oferowany przez KingGold złoty medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem.
Nasza złota biżuteria pakowana jest eleganckie prezentowe opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Opis
Złoty medalik przedstawiający Matkę Boskiej Opatrzności – Matkę Bożą z dzieciątkiem Jezus.
Medalik – Matka Boskiej Opatrzności jest wykonany z żółtego złota wysokiej próby 585 dodatkowo jest wysadzany cyrkoniami. Medalik wykonany jest bardzo misternie w formie przestrzennej konstrukcji. Wizerunek Matki Bożej z dzieciątkiem Jezus wykonany jest z matowanego złota, natomiast zewnętrzny wieniec z elementami ażurowymi jest wypolerowany na połysk. Jako podarunek jest przekazaniem uczuć i wartości religijnych.
Oferowany przez KingGold złoty medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem.
Nasza złota biżuteria pakowana jest eleganckie prezentowe opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Podobne produkty
Podobne produkty
864.00zł
1,051.00zł
6,504.00zł
1,900.00zł








