Złoty medalik Matka Boża 0,56g pr 585
1 w magazynie
Szczegóły produktu
| Waga | 1 g |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 20 × 8 mm |
| Kruszec | Złoto żółte |
| Próba | 585 (14 karatów) |
| Waga (opis) | 0,58 (+/-0,05)gram |
| Wymiary zawieszki / kółeczka | 3 x 4mm |
| Kamień | Brak |
| Wymiary w mm | Szerokość 13mm, długość całkowita 25mm ( sam medalik 19mm ) |
Złoty medalik – z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej na awersie, rewers stanowi wypolerowany na gładko owalny kształt doskonałe miejsce na ewentualną dedykcję lub inny grawerunek.
Medalik jest wykonany z najwyższą starannością ze złota wysokiej próby 585 w delikatnym żółtym kolorze. Precyzyjnie grawerowane obrzeże złotego medalika podnosi atrakcyjność, przepięknie lśni i odbija światło. Medalik ten pasuje do większości łańcuszków z naszej oferty.
Złoty medalik może stanowić piękną ozdobę religijną, doskonały prezent na każdą okazję, pamiątkę Chrztu św., Pierwszej Komunii Św. Bierzmowania, jubileuszu czy też rocznicy ślubu.
Oferowany przez firmę KING GOLD medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem, pochodzącym z legalnej i oficjalnej dystrybucji.
Polecamy aby połączyć zawieszkę ze złotym łańcuszkiem z kolekcji KingGold.
Nasza biżuteria pakowana jest w eleganckie prezentowe opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Opis
Złoty medalik – z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej na awersie, rewers stanowi wypolerowany na gładko owalny kształt doskonałe miejsce na ewentualną dedykcję lub inny grawerunek.
Medalik jest wykonany z najwyższą starannością ze złota wysokiej próby 585 w delikatnym żółtym kolorze. Precyzyjnie grawerowane obrzeże złotego medalika podnosi atrakcyjność, przepięknie lśni i odbija światło. Medalik ten pasuje do większości łańcuszków z naszej oferty.
Złoty medalik może stanowić piękną ozdobę religijną, doskonały prezent na każdą okazję, pamiątkę Chrztu św., Pierwszej Komunii Św. Bierzmowania, jubileuszu czy też rocznicy ślubu.
Oferowany przez firmę KING GOLD medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem, pochodzącym z legalnej i oficjalnej dystrybucji.
Polecamy aby połączyć zawieszkę ze złotym łańcuszkiem z kolekcji KingGold.
Nasza biżuteria pakowana jest w eleganckie prezentowe opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.







