Matka Boska Częstochowska Pamiątka Komunii 0,92g
4 w magazynie
Szczegóły produktu
| Waga | 1 g |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 20 × 8 mm |
| Rodzaj | Medalik |
| Kruszec | Złoto żółte |
| Próba | 585 (14 karatów) |
| Waga (opis) | 0,92 (+/-0,10)gram |
| Wymiary (w cm) | Szerokość 10mm, długość całkowita 20mm / 16mm długość medalika |
| Wymiary zawieszki / kółeczka | 3 x 4mm |
| Kamień | Brak |
Złoty medalik – z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej z Dzieciątkiem Jezus na awersie, rewers stanowi wypolerowany na gładko owalny kształt.
Medalik jest wykonany z najwyższą starannością ze złota wysokiej próby 585 w delikatnym żółtym kolorze. Precyzyjnie grawerowane obrzeże złotego medalika podnosi atrakcyjność, przepięknie lśni i odbija światło. Medalik ten pasuje do większości łańcuszków z naszej oferty.
Złoty medalik może stanowić piękną ozdobę religijną, doskonały prezent na każdą okazję, pamiątkę Chrztu św., Pierwszej Komunii Św. Bierzmowania, jubileuszu czy też rocznicy ślubu.
Oferowany przez firmę KingGold medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem, pochodzącym z legalnej i oficjalnej dystrybucji.
Polecamy aby połączyć zawieszkę ze złotym łańcuszkiem z kolekcji KingGold.
Nasza biżuteria pakowana jest w eleganckie pudełeczko. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Opis
Złoty medalik – z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej z Dzieciątkiem Jezus na awersie, rewers stanowi wypolerowany na gładko owalny kształt.
Medalik jest wykonany z najwyższą starannością ze złota wysokiej próby 585 w delikatnym żółtym kolorze. Precyzyjnie grawerowane obrzeże złotego medalika podnosi atrakcyjność, przepięknie lśni i odbija światło. Medalik ten pasuje do większości łańcuszków z naszej oferty.
Złoty medalik może stanowić piękną ozdobę religijną, doskonały prezent na każdą okazję, pamiątkę Chrztu św., Pierwszej Komunii Św. Bierzmowania, jubileuszu czy też rocznicy ślubu.
Oferowany przez firmę KingGold medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem, pochodzącym z legalnej i oficjalnej dystrybucji.
Polecamy aby połączyć zawieszkę ze złotym łańcuszkiem z kolekcji KingGold.
Nasza biżuteria pakowana jest w eleganckie pudełeczko. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Podobne produkty
Podobne produkty
576.00zł
373.00zł
451.00zł
620.00zł







