Złote kolczyki Mleczna Droga z cyrkoniami Rose czerwone złoto próba 585
2 w magazynie
Szczegóły produktu
| Waga | 1 g |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 20 × 8 mm |
| Rodzaj | Kolczyki |
| Kruszec | Złoto żółte |
| Próba | 585 (14 karatów) |
| Waga (opis) | 2,75 (+/-0,10)gram |
| Długość zapięcia | Wewnątrz zapięcia 6 x 10mm |
| Rodzaj zapięcia | Zapięcie angielskie |
| Kamień | Cyrkonia |
Złote kolczyki Mleczna Droga Rose gold próby 585 zachwycają unikalnym, geometrycznym designem. Subtelny pasek białego rodowanego złota podkreśla blask kamieni, dodając im elegancji i wyrafinowania. Regularny kształt nadaje im uroku, a artystyczne wykonanie emanuje klasą i niezwykłą energią. Perfekcyjne połączenie klasyki i nowoczesności! Idealne na każdą okazję!
Nasz produkt może powiększyć kolekcję Twojej biżuterii lub też stać się prezentem dla kogoś bliskiego. Każda okazja jest dobra, aby utrwalić ważny czas w małym, złotym wyrobie artystycznym.
Kolczyki są wykonane z najwyższą starannością z czerwonego złota wysokiej próby 585 (14K). Niezwykle starannie wypolerowane, wysadzane liniowo Austriackimi cyrkonii przez co pięknie lśnią i odbiją światło.
Oferowane przez KingGold złote kolczyki są fabrycznie nowym, oryginalnym produktem.
Nasza złota biżuteria pakowana jest eleganckie prezentowe opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Opis
Złote kolczyki Mleczna Droga Rose gold próby 585 zachwycają unikalnym, geometrycznym designem. Subtelny pasek białego rodowanego złota podkreśla blask kamieni, dodając im elegancji i wyrafinowania. Regularny kształt nadaje im uroku, a artystyczne wykonanie emanuje klasą i niezwykłą energią. Perfekcyjne połączenie klasyki i nowoczesności! Idealne na każdą okazję!
Nasz produkt może powiększyć kolekcję Twojej biżuterii lub też stać się prezentem dla kogoś bliskiego. Każda okazja jest dobra, aby utrwalić ważny czas w małym, złotym wyrobie artystycznym.
Kolczyki są wykonane z najwyższą starannością z czerwonego złota wysokiej próby 585 (14K). Niezwykle starannie wypolerowane, wysadzane liniowo Austriackimi cyrkonii przez co pięknie lśnią i odbiją światło.
Oferowane przez KingGold złote kolczyki są fabrycznie nowym, oryginalnym produktem.
Nasza złota biżuteria pakowana jest eleganckie prezentowe opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Podobne produkty
Podobne produkty
730.00zł
1,051.00zł
189.00zł
1,291.00zł





