Złote kolczyki z duża cyrkonią 585 3,16g
Brak w magazynie
Szczegóły produktu
| Waga | 3.16 g |
|---|---|
| Rodzaj | Kolczyki |
| Kruszec | Złoto żółte |
| Próba | 585 (14 karatów) |
| Waga (opis) | 3,16 (+/-0,10)gram |
| Rodzaj zapięcia | Sztyft |
| Kamienie | Cyrkonia, średnica kamienia 8,90mm |
| Inne | Niesamowicie modne i efektowne. |
| Długość zapięcia | Miejsce na małżowinę uszną około 7,0mm |
| Wymiary w mm | 11,30 x 11,30mm |
| GRATIS | Specjalna ściereczka do polerowania i pielęgnacji złota. |
| ProcentPrzeceny | 15% |
| Waga (g) | 3,16 |
| Wymiary (mm) | 11,30 x 11,30mm |
| Procent Przeceny | 15% |
Wyjątkowe Kolczyki – Duża cyrkonia
Prezentujemy wyjątkowe Złote Kolczyki z dużą cyrkonią, które emanują bogactwem i urokiem. Kolczyki zostały wykonane z najwyższej jakości złota próby 585, co gwarantuje trwałość i elegancję. To idealny wybór dla osób, które pragną nosić ze sobą nie tylko piękne kolczyki, ale także stylowy dodatek do każdej stylizacji.
Złoto Próby 585
Wykonane z najwyższej jakości złota próby 585 (14K) kolczyki gwarantują trwałość przez wiele lat noszenia. Złote kolczyki komponują się z codziennymi, a także eleganckimi stylizacjami. Złoto jest niezwykle starannie wypolerowane, przez co naprawdę pięknie lśni i odbija światło. Jest to biżuteria na długie lata.
Starannie zapakowane kolczyki
Naszą biżuterie starannie pakujemy w eleganckie opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu dołączamy GRATIS specjalną ściereczkę do polerowania i pielęgnacji złota, dbając o trwałość i piękno Twojego zakupu.
Dlaczego warto kupić u nas?
- Nasze wyroby są opatrzone próbą złotniczą, dzięki temu masz pewność najwyższej jakość polerowanego złota próby 585 (14K). Dzięki temu masz pewność trwałości i piękna Twojego zakupu.
- Wszystkie zdjęcia produktów wykonujemy sami, prezentując aktualnie dostępne wyroby. To zapewni Ci klarowny obraz tego, co kupujesz.
- Wyroby o masie powyżej 1g posiadają certyfikat Urzędu Probierczego, potwierdzający ich autentyczność i jakość.
- Do każdego wyrobu dołączamy metkę jubilerską z pełną specyfikacją produktową, która zapewni Ci dokładne informacje o zakupionym produkcie.
- Każdy wybór z kolekcji King Gold to nie tylko biżuteria, to także specjalna ściereczka do pielęgnacji i czyszczenia wyrobów ze złota. GRATIS!
Zainspiruj się nami i kupuj świadomie
Odwiedź nas w socialmediach , aby czerpać inspirację. Twórzmy razem wyjątkowe chwile i wybieraj piękno, które trwa!
Opis
Wyjątkowe Kolczyki – Duża cyrkonia
Prezentujemy wyjątkowe Złote Kolczyki z dużą cyrkonią, które emanują bogactwem i urokiem. Kolczyki zostały wykonane z najwyższej jakości złota próby 585, co gwarantuje trwałość i elegancję. To idealny wybór dla osób, które pragną nosić ze sobą nie tylko piękne kolczyki, ale także stylowy dodatek do każdej stylizacji.
Złoto Próby 585
Wykonane z najwyższej jakości złota próby 585 (14K) kolczyki gwarantują trwałość przez wiele lat noszenia. Złote kolczyki komponują się z codziennymi, a także eleganckimi stylizacjami. Złoto jest niezwykle starannie wypolerowane, przez co naprawdę pięknie lśni i odbija światło. Jest to biżuteria na długie lata.
Starannie zapakowane kolczyki
Naszą biżuterie starannie pakujemy w eleganckie opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu dołączamy GRATIS specjalną ściereczkę do polerowania i pielęgnacji złota, dbając o trwałość i piękno Twojego zakupu.
Dlaczego warto kupić u nas?
- Nasze wyroby są opatrzone próbą złotniczą, dzięki temu masz pewność najwyższej jakość polerowanego złota próby 585 (14K). Dzięki temu masz pewność trwałości i piękna Twojego zakupu.
- Wszystkie zdjęcia produktów wykonujemy sami, prezentując aktualnie dostępne wyroby. To zapewni Ci klarowny obraz tego, co kupujesz.
- Wyroby o masie powyżej 1g posiadają certyfikat Urzędu Probierczego, potwierdzający ich autentyczność i jakość.
- Do każdego wyrobu dołączamy metkę jubilerską z pełną specyfikacją produktową, która zapewni Ci dokładne informacje o zakupionym produkcie.
- Każdy wybór z kolekcji King Gold to nie tylko biżuteria, to także specjalna ściereczka do pielęgnacji i czyszczenia wyrobów ze złota. GRATIS!
Zainspiruj się nami i kupuj świadomie
Odwiedź nas w socialmediach , aby czerpać inspirację. Twórzmy razem wyjątkowe chwile i wybieraj piękno, które trwa!







