Złoty medalik Matka Boża Fatimska Pamiątka 1,18g złoto 585
2 w magazynie
Szczegóły produktu
| Waga | 1 g |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 20 × 8 mm |
| Rodzaj | Medalik |
| Kruszec | Złoto białe rodowane i żółte złoto |
| Próba | 585 (14 karatów) |
| Waga (opis) | 1,19 (+/-0,10)gram |
| Wymiary (w cm) | Szerokość 9mm, długość całkowita 30mm ( sam medalik 22mm ) |
| Wymiary zawieszki / kółeczka | 3 x 4mm |
| Kamienie | Cyrkonie |
| Grubość | 1,39mm |
| ProcentPrzeceny | 15% |
| Waga (g) | 1,19 |
| Wymiary | Szerokość 9mm, długość całkowita 30mm ( sam medalik 22mm ) |
| GRATIS | Specjalna ściereczka do polerowania i pielęgnacji złota. |
| Procent Przeceny | 15% |
Złoty medalik przedstawiający wizerunek Matki Boskiej Fatimskiej – Matki Jezusa ukazująca sie trójce dzieci w Portugalii, w miejscu objawień wzniesiono bazylikę Matki Boskiej Różańcowej.
Medalik -Matka Boska Fatimska jako podarunek jest przekazaniem uczuć i wartości religijnych, ale również wyrazem miłości i ogromnej troski o odarowywaną osobę.
Złoty medalik Matka Boska Fatimska wykonany jest z najwyższą starannością ze złota białego rodowanego i złota żółtego wysokiej próby 585 dodatkowo wzbogacony jest w ozdobne cyrkonie. Medalik jest starannie wypolerowany przez co pięknie lśni dając wspaniałe refleksy świetlne.
Oferowany przez KingGold złoty medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem.
Nasza złota biżuteria pakowana jest eleganckie prezentowe opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Opis
Złoty medalik przedstawiający wizerunek Matki Boskiej Fatimskiej – Matki Jezusa ukazująca sie trójce dzieci w Portugalii, w miejscu objawień wzniesiono bazylikę Matki Boskiej Różańcowej.
Medalik -Matka Boska Fatimska jako podarunek jest przekazaniem uczuć i wartości religijnych, ale również wyrazem miłości i ogromnej troski o odarowywaną osobę.
Złoty medalik Matka Boska Fatimska wykonany jest z najwyższą starannością ze złota białego rodowanego i złota żółtego wysokiej próby 585 dodatkowo wzbogacony jest w ozdobne cyrkonie. Medalik jest starannie wypolerowany przez co pięknie lśni dając wspaniałe refleksy świetlne.
Oferowany przez KingGold złoty medalik jest fabrycznie nowym, oryginalnym produktem.
Nasza złota biżuteria pakowana jest eleganckie prezentowe opakowanie jubilerskie. Do każdego zakupu dokładamy GRATIS specjalną ściereczką do polerowania i pielęgnacji złota.
Podobne produkty
Podobne produkty
730.00zł
1,760.00zł
1,711.00zł
1,291.00zł







